Informace

Kroužky florbalu na všech školách začínají v prvním říjnovém týdnu a končí na konci května. Rozpis kroužků naleznete ZDE.

Rozdělení hodin může být upraveno v souvislosti s počtem přihlášených účastníků.

Trenéři vyzvedávají družinové děti v družině a po kroužku je opět do družiny vrací. Pokud kroužek končí později než družina, rodiče si vyzvedávají děti rovnou po kroužku.

V letošním roce spouštíme členskou sekci, díky které budete mít neustále aktuální informace (přehled o docházce Vašich dětí, platbách, turnajích a dalších akcích). Informace o přihlášení do členské sekce obdržíte po vyplnění přihláškového formuláře.

Cena kurzovného je uvedena u rozpisu hodin. Při jednorázové platbě za celý rok udáváme slevu. V ceně kurzovného je garantováno 23 hodin lekcí. Standardně kroužek obsahuje 30 hodin za celý rok, zbylých 7 hodin máte od nás bez poplatku, (v případě jejich zrušení nebudou tyto hodiny nahrazeny).

Platí se převodem na účet. Údaje k platbě obdržíte emailem, včetně určeného variabilního symbolu. Pokud potřebujete vystavit fakturu, dejte nám vědět předem, prosím. Vystavení po zaplacení není možné.

Číslo bankovního účtu 2101392452/2010.

Tréninky se nekonají v případě, že je ve škole volno (jsou prázdniny) nebo potřebuje škola obsadit halu pro vlastní účely.

Pokud by Vám časy tréninku Vaší věkové kategorie nevyhovovaly (kolize s jiným kroužkem atd.), můžeme individuálně vyhovět.

Případné dotazy směřujte na kolegyni Marii Žovincovou.

Email: marie@krouzekpp.cz, tel.: 775 307 796.