Informace

Kroužky na všech školách začínají v prvním říjnovém týdnu a končí na konci května. Rozpis kroužků naleznete ZDE.

Rozdělení hodin může být upraveno v souvislosti s počtem přihlášených účastníků.

Trenéři vyzvedávají družinové děti v družině a po kroužku je opět do družiny vrací. Pokud kroužek končí později než družina, rodiče si vyzvedávají děti rovnou po kroužku.

Evidence členů opět probíhá přes členskou sekci, díky které budete mít neustále aktuální informace (přehled o docházce Vašich dětí, platbách, turnajích a dalších akcích). Informace o přihlášení do členské sekce obdržíte po vyplnění přihláškového formuláře.

Cena kurzovného je uvedena u rozpisu hodin. Při jednorázové platbě za celý rok udáváme slevu. V ceně kurzovného je garantováno 23 hodin lekcí. Standardně kroužek obsahuje 30 hodin za celý rok, zbylých 7 hodin máte od nás bez poplatku, (v případě jejich zrušení nebudou tyto hodiny nahrazeny).

Platí se převodem na účet. Údaje k platbě obdržíte emailem, včetně určeného variabilního symbolu. Pokud potřebujete vystavit fakturu, dejte nám vědět předem, prosím. Vystavení po zaplacení není možné.

Číslo bankovního účtu 2101392452/2010.

Tréninky/lekce se nekonají v případě, že je ve škole volno (jsou prázdniny) nebo potřebuje škola obsadit halu pro vlastní účely.

Pokud by Vám časy tréninku/lekce Vaší věkové kategorie nevyhovovaly (kolize s jiným kroužkem atd.), můžeme individuálně vyhovět.

Případné dotazy směřujte na kolegyni Marii Žovincovou.

Email: marie@krouzekpp.cz, tel.: 775 307 796.