Informace

NABÍDKA KROUŽKŮ

Pro rodiče: Naše kroužky se snažíme dělat s respektujícím přístupem. U nás na nejlepší výsledky nejedeme. Pro nás je zásadní mít dobrý pocit z odvedené práce. Víme, že každý je jiný, a tak děti neporovnáváme mezi sebou. Ke každému přistupujeme individuálně. Pokud nám svěříte Vaše děti, budeme se snažit, aby byly spokojené ve skupině i samy se sebou. 

Nejčastější otázky: 

Kolik kroužek stojí? 

Cena příspěvku je 2300,- za pololetí, při jednorázové platbě na celý školní rok je to 3700,-. Při zapsání jednoho dítěte do dvou kroužků, druhý kroužek se slevou 1000 Kč. V ceně je garantováno 23 lekcí. Standardně kroužek obsahuje 30 lekcí za celý rok, zbylých 7 máte od nás bez poplatku (v případě jejich zrušení nebudou tyto hodiny nahrazeny).


Jak je to s vyzvedáváním dětí? 

Trenér přijde do školy, vyzvedne děti podle seznamu v družinách a nedružinové děti u vchodu ke škole a odvede je všechny do tělocvičny, kde následně proběhne kroužek. Po skončení kroužku odvede děti zpět do družiny. Pokud již družina nefunguje, děti předává rovnou rodičům u vchodu. Přesné informace ohledně vyzvedávání dětí na Vaší škole budou rozeslány v informačním e-mailu před začátkem kroužku.


Jak dlouho trvá kroužek? 

Kroužek na základních školách trvá minimálně 45 minut. Cca 15 min je rezerva na převlékání dětí či převádění dětí. 


Kdy kroužek začíná? 

Kroužky na všech školách začínají v prvním říjnovém týdnu a končí na konci května.

Lekce kroužku se nekonají v případě, že je ve škole volno (např. prázdniny, ředitelské volno) nebo pokud škola potřebuje obsadit prostor pro vlastní účely. V případě nekonání kroužku budete  informováni o zrušené lekci přes náš systém členské sekce. 

 

Může dítě vyzkoušet kroužek před tím než zaplatím? 

Ano, vyplňte přihlášku a zaškrtněte, že chcete navštívit ukázkovou lekci. Následnou lekci navštíví Vaše dítě bez úhrady kroužku a Vy se po jejím skončení rozhodnete, zda chcete v kroužku pokračovat. Pokud ano, kurzovné je nutné zaplatit před navštívením 2. lekce. 


Můžete mi vystavit na kroužek fakturu? 

Pokud potřebujete vystavit fakturu, dejte nám prosím vědět předem. Vystavení faktury po zaplacení kurzovného již není možné.


Může si dítě vyzkoušet ukázkovou lekci i v průběhu roku? 

Pokud máme na kroužku ještě volné místo, pak ano. Stačí nám dát vědět a my Vám vše řekneme, jak dále postupovat. 


Co potřebuje moje dítě na sportovní kroužek? 

Vaše dítě potřebuje sportovní oblečení, sportovní obuv, láhev na pití a na florbalový kroužek od 2. lekce svoji florbalku. 


Jakou florbalku moje dítě potřebuje? 

Pokud víte, na jakou stranu má mít dítě florbalku, stačí vybrat správnou délku podle https://www.florbal.com/poradce/florbalove-hole/ a na eshopu ji rovnou objednat. 

Pokud nevíte, na jakou stranu má být florbalka pro Vaše dítě zahnutá, doporučujeme dojet do obchodu Florbal.com (Kurta Konráda 6, Praha 9 - Vysočany), kde Vám rádi poradí. 


Co je to členská sekce? 

Členská sekce je náš systém, díky kterému budete mít neustále aktuální informace (přehled o docházce Vašich dětí, platbách, turnajích a dalších akcích). Informace k přihlášení do členské sekce obdržíte po vyplnění přihláškového formuláře.

SPORTOVNÍ KROUŽKY

Cílem sportovních kroužků je navodit dětem pozitivní vztah k pohybu. Nejsou důležité výsledky, ale dobrý pocit ze sportování. Kroužky jsou vhodné pro začátečníky a nadšence do pohybu, kteří něchtějí dril klubových tréninků. 

Všechny sportovní kroužky probíhají 60 minut. Ve většině případů se konají v tělocvičně dané školy. V některých školách děti dochází s trenérem do blízké sportovní haly. Kroužky jsou vhodné pro žáky 1. - 9. tříd. Na každé škole se může věkové rozpětí dětí lišit, vždy záleží na domluvě s konkrétní školou. Třídy, pro které na Vaší škole dané kroužky otvíráme, najdete v záložce “Kroužky” u přihlášek k vyplnění.

FLORBAL

TANEC

SPORT

HOBBY HORSING

EDUKATIVNÍ KROUŽKY

Cílem edukativních kroužků je předávát dětem nové poznatky v oblasti jejich konkrétního zájmu pomocí zábavné formy a her. 

DETEKTIVNÍ KROUŽEK 

Detektivní kroužek je zaměřený na rozvoj kognitivních schopností (myšlení, porozumění, paměť, koncentrace, pozornost) pomocí zábavných her a řešení záhad. Zároveň si děti procvičí látku z předmětů jako je matematika, zeměpis, biologie a další. 

Kroužek probíhá 60 minut uvnitř školy nebo venku při hezkém počasí. Je vhodný pro děti z 1. - 5. třídy. 

KROUŽEK O PSECH 

Kroužek zaměřený na poznávání a porozumění psího světa.  

Kroužek probíhá 60 minut uvnitř školy nebo venku při hezkém počasí. Je vhodný pro děti z 1. - 5. třídy. 

KROUŽEK PRO ŽIVOT

Kroužek pro život učí děti zábavnou a hravou formou pomocí her ty nejdůležitější dovednosti potřebné pro fungování v běžném životě, které škola mnohdy z různých důvodů nemůže zařadit. Rozvíjet budeme zejména tyto oblasti:

Kroužek probíhá 60 minut uvnitř školy a Je vhodný pro děti z 1. - 5. třídy. 

Veškerý rozvrh kroužků na školní rok 2023/2024 naleznete zde

Další informace: 

Pokud se přihlásíte na florbalový kroužek v Praze nebo na Praze-východ, stáváte se členy klubu BLACK ANGELS. 

Pokud by Vám časy tréninku/lekce Vaší věkové kategorie nevyhovovaly (kolize s jiným kroužkem apod.), neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám vyhovět individuálně.

Případné dotazy směřujte na e-mail info@krouzekpp.cz nebo na tel.: +420 606 465 067.