Nejčastější dotazy

Cena kroužku

Cena příspěvku je 2300,- za pololetí, při jednorázové platbě na celý školní rok je to 3700,-. Při zapsání jednoho dítěte do dvou kroužků, druhý kroužek se slevou 1000 Kč při roční platbě nebo 500 Kč při pololetní platbě. 


Vyzvedávání dětí

Lektor přijde do školy, vyzvedne děti podle seznamu v družinách a nedružinové děti u vchodu ke škole nebo na jiném domluveném místě. Odvede všechny děti společně do tělocvičny či třídy, kde následně proběhne kroužek. Po skončení kroužku odvede děti zpět do družiny. Pokud již družina nefunguje, děti předává rovnou rodičům u vchodu. Přesné informace ohledně vyzvedávání dětí na Vaší škole budete mít sepsané v členské sekci před začátkem kroužku.


Doba kroužku

Kroužek na základních školách trvá 45 - 60 minut. Cca 15 min je rezerva na převlékání či převádění dětí ve škole. Na každé škole jsou jiné podmínky. 


Začátek kroužků - 1. lekce

Kroužky na všech školách začínají v prvním říjnovém týdnu a končí na konci května.

Lekce kroužku se nekonají v případě, že je ve škole volno (např. prázdniny, ředitelské volno, všechny děti na škole v přírodě) nebo pokud škola potřebuje obsadit prostor pro vlastní účely. V případě nekonání kroužku budete informováni o zrušené lekci přes náš systém členské sekce. 

 

Ukázková lekce

1. lekce kroužku je ukázková lekce zdarma. 


Ukázková lekce v průběhu roku

Pokud máme na kroužku ještě volné místo, pak ano. Stačí nám dát vědět a my Vám vše řekneme, jak dále postupovat. 


Kroužek na fakturu

Pokud potřebujete vystavit fakturu, dejte nám prosím vědět předem. Vystavení faktury po zaplacení kurzovného již není možné.


Nahrazování lekcí

V ceně kroužku Vám garantujeme 26 lekcí za rok. Standardně kroužek obsahuje až 30 lekcí za školní rok, vždy to závisí na prázdninách či výjimečné nepřítomnosti lektora. Snažíme se, aby se za stálého lektora našel zastupující lektor, ale přesto někdy kroužek musíme zrušit. Květnové lekce už jsou většinou nad rámec placených lekcí, které máte od nás navíc.


Kupování florbalky

Pokud víte, na jakou stranu má mít dítě florbalku, stačí vybrat správnou délku podle https://www.florbal.com/poradce/florbalove-hole/ a na eshopu ji rovnou objednat. 

Pokud nevíte, na jakou stranu má být florbalka pro Vaše dítě zahnutá, doporučujeme dojet do obchodu Florbal.com (Kurta Konráda 6, Praha 9 - Vysočany), kde Vám rádi poradí. 

Máte jiný dotaz? 

Kontaktujte kolegyni Lucii :)